Luxurious 3-Bedroom Apartment With Pool & 24/7 Security
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Luxurious 3-Bedroom Apartment With Pool & 24/7 Security Santiago De Los Caballeros με 3 υπνοδωμάτια απέχει 6 χλμ. από το San Luis Fort και διαθέτει ιδιωτική στάθμευση για όσους ταξιδεύουν με αυτοκίνητο. Το διαμέρισμα 120 τ.μ. Βρίσκεται σχεδόν 5 λεπτά οδικώς από το Μουσείο Centro Leon.
Το διαμέρισμα απέχει 4 χλμ. από το Μνημείο για τους Ήρωες της Αποκατάστασης, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. La Aurora Cigar Factory επίσης βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.
Απολαύστε άνετο μπάνιο του Luxurious 3-Bedroom Apartment With Pool & 24/7 Security, εξοπλισμένο με σεσουάρ και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Παρέχονται επίσης ψυγείο και μαγειρικά σκεύη στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα για την εξυπηρέτησή σας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Iglesia Embrujo I4428 χλμ.
- Iglesia Santa Teresa de Jesus4588 χλμ.
- Hospital Metropolitano de Santiago4445 χλμ.
- Casino Platino4873 χλμ.
- Plaza Platinum4851 χλμ.
- Boreal Television4900 χλμ.
- Domyn Mall3786 χλμ.
- Iglesia Bautista de la Gracia4715 χλμ.
- La Sirena Plaza3795 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Σαντιάγο12 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Luxurious 3-Bedroom Apartment With Pool & 24/7 Security;
Η τιμή κράτησης στο το Luxurious 3-Bedroom Apartment With Pool & 24/7 Security αποτελεί 57$. - ❓
Στο το Luxurious 3-Bedroom Apartment With Pool & 24/7 Security έχει πάρκινγκ;
Το το Luxurious 3-Bedroom Apartment With Pool & 24/7 Security παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Σαντιάγο από το το Luxurious 3-Bedroom Apartment With Pool & 24/7 Security;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Σαντιάγο απέχει 5 χλμ. από το το Luxurious 3-Bedroom Apartment With Pool & 24/7 Security.